Sıkça Sorulan Sorular

S. Elekse Yetkili Vezne temsilcilik seçenekleri nelerdir ?

Elekse Yetkili Vezne temsilciliğine tek başına bir işletme olarak açabileceğiniz gibi mevcut işinizin yanı sıra da açabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

S. Yetkili Vezne fatura ödemeleri ne kadar zamanda gerçekleşir ?

Temsilcilerimizin tahsil ettiği faturalar Fatura Tahsilat Sistemimiz vasıtası ile online olarak dönmektedir.

S. Teknik Destek/Hizmet versiyon değişikliklerinden ücret alıyor musunuz ?

Teknik Destek/Hizmet ve versiyon yükseltmelerinden temsilcilerimizden hiç bir şekilde ücret almıyoruz.

S. İşyerimde Elekse Yetkili Vezne Fatura Ödeme Temsilciliği dışında başka iş yapabilir miyim ?

Evet. Yetkili Vezne fatura ödeme bayiliğinin yanı sıra başka işlerle de iştigal edebilirsiniz. Elekse Yetkili Vezne olarak biz fatura alımı dışında aynı mekanda temsilcilerimizin başka dallarda iş yapabilmelerini serbest bırakıyoruz.

S. Elekse Yetkili Vezne olarak abone kart uygulamanız var mı ?

Temsilcilerimizin Abone müşterilerine, faturalarının tesisat bilgilerinin kayıtlı olduğu kart vermektedir. Böylelikle Abone müşterinin fatura taşıma zorunluluğu olmamaktadır. Söz konusu müşteri Abone Kartı ile Türkiye'deki bütün Elekse Yetkili Vezne Temsilciliklerinden faturalarını ödeyebilirler.

S. Teknik Destek/Hizmet kaliteniz nedir ?

Elekse Yetkili Vezne Fatura Tahsilatı yazılım programını bünyemizde oluşturduğumuz için, program üzerindeki hakimiyetimiz en yüksek düzeydedir. Bu sebepten dolayı temsilciler tarafından talep edilen teknik servis hizmetleri anlık verilmektedir. Yazılımımızda, versiyon değişiklikleri ve gerekli program güncellemeleri var ise temsilci programının versiyon güncellemesi otomatik yapılmaktadır.