ALTERNATİF SATIŞLAR

Abonelik İşlemleri

Telekom sektörünün öncü firmaları ile Telekom abone hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kargo Kabul Noktası

Günümüzde birçok insan sıkıntılı kargo süreçlerinden mağdur olmaktadır. İnternetten sipariş verildikten sonra kargoyu bekleme, kargonun teslim alınması gibi tüm bu sorunların önüne geçmek kargo teslim noktaları ile çok kolay. Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığı ile bireysel ve e-ticaret kargolarını teslim alma noktası olabilirsiniz.

Güvenlik Ve Alarm Başvuru Noktası

Güvenlik Ev Alarm Sistemleri ve İş Yeri Alarm Sistemleri Sayesinde Can ve Mal Güvenliğiniz Koruma Altında! Ev ve iş yerinde meydana gelebilecek; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları dahil tüm iç ve dış güvenlik ihtiyaçlarına karşı, en son teknolojik yenilikleri kullanarak geliştirdiği Alarm Sistemleri ile bireysel ve kurumsal çözümler sunan anlaşmalı güvenlik firmalarımız sayesinde çözümler üretiyoruz. Anlaşmalı güvenlik ve alarm firmalarımızın ev ve iş yerlerinin alarm ve kamera ihtiyaçları başvurularını alabilirsiniz.

Sigorta Hizmetler Başvuru Noktası

Anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları sayesinde kasko, dask ve zorunlu trafik sigortaları ve diğer sigorta işlemlerinin ödemelerini yapabilirsiniz.

Elekse Kuruluşu Markasıdır