PARA TRANSFERİ

PTS ile Türkiye'nin Her Yerine Mesai Saatleri Dışında Bile Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Para Gönderebilirsiniz.

Para Transferi İçin Gerekli Kimlik Kartı Türleri

  • T.C Kimlik Kartı
  • Pasaport
  • Sürücü Belgesi

Para Gönderme

Para Transferi Sistemimiz üzerinden Türkiye'nin her yerine ödeme noktalarımız aracılığı ile kolayca para gönderebilirsiniz. Para göndermek için T.C Kimlik Kartınız ile ödeme noktalarımıza gelmeniz yeterlidir. Sizin veya karşı tarafın banka hesabının olmasına ihtiyaç yoktur.

Para Alma

Para Transferi Sistemimiz üzerinden size gönderilen parayı almak için gönderen tarafın size bildirdiği referans numarası ve T.C Kimlik Kartınız ile ödeme noktalarımıza gelmeniz yeterlidir.

Haftanın Her Günü, Resmi Tatillerde Bile, Geç Saatlere Kadar, Hızlı Yurtiçi Para Transferi

Yetkili Vezne ile yurtiçi para transfer hizmetini kullanarak banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanına para gönderin ya da adınıza gönderilen parayı alın. Üstelik haftanın her günü, resmî tatiller hatta geç saatlerde bile size en yakın Yetkili Vezne temsilci noktasından sıra beklemeden Türkiye’nin herhangi bir yerindeki sevdiklerinize para gönderin ya da sevdiklerinizin adınıza gönderdiği parayı alın.

Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?

Yetkili Vezne ile yurtiçi para transferi işlemlerinizi ister Yetkili Vezne temsilci noktalarından. Yetkili Vezne temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN ve cep numarası; para almak için ise TCKN, MTCN ve cep numaranızın olması gerekmektedir.

Yurtiçi Para Gönderme Sürecini Tamamlayın

Yurtiçi para transferinizi gerçekleştirmek için Temsilcilerimiz sayfasında size en yakın Yetkili Vezne hizmet noktasını bulun.

Yetkili Vezne temsilci noktasındaki görevliyle yurtiçi para gönderme işlemi gerçekleştireceğinizi söyleyerek göndermek istediğiniz tutarı, TCKN ve cep telefonu numaranız ile para göndermek istediğiniz kişinin TCKN ve cep telefonu bilgilerini paylaşın.

Görevli, onayladığınız işlemi tamamlayarak dekontunuzu alabilirsiniz.

Yurtiçi para gönderme işleminiz tamamlanmış olur ve alıcıya, adına gönderdiğiniz paraya dair bilgi verebilirsiniz.

Yurtiçi Para Alma Sürecini Tamamlayın

Yurtiçi para transferinizi gerçekleştirmek için temsilcilerimiz sayfasından size en yakın Yetkili Vezne hizmet noktasını bulun.

Yetkili Vezne temsilci noktasındaki görevliyle para alma işlemi gerçekleştirmek istediğinizi, adınıza gelen tutarı, işleme ait MTCN, TCKN ve cep telefonu numaranızı paylaşın.

Görevli, onayladığınız işlemi tamamlayarak dekontunuzu alabilirsiniz.

Adınıza gelen parayı teslim alarak işleminizi tamamlayın.

Hangi Günler Yurtiçi Para Transferi Yapabilirim?

Haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile Yetkili Vezne temsilci noktalarından yurtiçi para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi ihtiyaçlarınız için size en yakın Yetkili Vezne temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Banka hesabına sahip olmanız ya da sıra beklemeniz gerekmez. Hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Komisyon Tutarı:

Elekse Kuruluşu Markasıdır