TEMSİLCİLİK MODELLERİ

Corner Temsilcilik

Mevcut bayinizi Yetkili Vezne Ödeme Noktası yapabilirsiniz. Bu sayede ek gelir ve temsilciliklerimizin Faydalandığı imkanlardan faydalanabilirisniz.

Konsept Temsilcilik

Yetkili Vezne temsilcisi olabilir ve temsilciliklerimizin yararlandığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Başvur

TEMSİLCİMİZ OLDUĞUNUZDA YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER

Fatura Ödeme

Firmamız BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu)’ndan aldığı Ödeme Kuruluşu Faaliyet izni kapsamında Fatura üreten kurumların faturalarının tahsilatını Temsilcileri vasıtası ile gerçekleştirmektedir. Yazılım teknolojilerimizi yürüten Bilgi Sistemleri Birimimizin hızlı ve etkili müdahaleleri ile dışarıya bağımlılığı olmayan, temsilciliklerimizin ihtiyaçlarını bünyemizde müdahale edebilmekteyiz. Kurum ve Banka anlaşmalarımızla tüm faturaların tahsilatlarını Temsilcilerimize sunabilmekteyiz. Fatura Tahsilat programımız ile fatura borcu sorgulama ve tahsilat İşlemleri yapılmaktadır.

Kredi Kartı Ödemeleri

Kredi kartı ödemelerini Para havale lisansı kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Temsilcilerimiz Yetkili Vezne ürünümüz ile Para havalesi Sözleşmesini imzalayarak bünyelerine Kredi Kartı Ödeme hizmetini de sunabilmektedir. Entegre olduğumuz bankalar üzerinden tüm bankaların kredi kartı ödemeleri online olarak sistemimiz tarafından yapılabilmektedirler.

Para Havalesi

Temsilcilerimiz Firmamızın Güvenli ödeme alt yapısını kullanarak çok uygun maliyetlerle müşterilerine isime, hesaba ve İBAN’a para transferi işlemini gerçekleştirebilir.

Sigortacılık Hizmetleri

Temsilcilerimize sunduğumuz online sigortacılık platformu sayesinde Dask, Kasko bv. sigortaları ile ilgili anlık teklif verebilir. Türkiyedeki 18 sigorta acentasından yetki alıp poliçe kesebiliyorsunuz.

Müşteriniz ilgili sigorta acentasından işlem yapınca sizin işletmenize de bunu aynı fiyatla karşılıyor ve kesilen her poliçe başı firmasından aldığınız komisyon karı ile işletmenizin kârlılığını arttırıyorsunuz.

Parça-Tam TL Gönderimi

Tüm GSM operatörlerinin parça ve tam TL gönderimlerini sistem üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Ödemeler

Şirketimizin anlaşmalı olduğu belediyelerin ve kurumların ödemelerinin yansıra SGK-Bağkur ödemelerini de gerçekleştirmeniz mümkün.

Elekse Kuruluşu Markasıdır